محدود کردن پهپاد پرنده جالب jaleb parande

محدود کردن: پهپاد پرنده جالب jaleb parande pahpad jaleb jaleb

گت بلاگز اخبار بین الملل با رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی ، اون&quot، ماجرای دست‌دادن خواهر&quot

به گزارش صدا و سیما به نقل از شبکه تلويزيوني سي ان ان، خواهر کيم جونگ اون رهبر کره شمالي به صورت خبرساز در سئول تبديل شده است هست. کيم يو جونگ به همراه کاروا

با رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی ، اون&quot، ماجرای دست‌دادن خواهر&quot

ماجرای دست دادن خواهر"اون" با مدیر جمهوری کره جنوبی

عبارات مهم : ناهار

خواهر رهبر کره شمالی با مدیر جمهور کره جنوبی دست داد.

به گزارش صدا و سیما به نقل از شبکه تلويزيوني سي ان ان، خواهر کيم جونگ اون رهبر کره شمالي به صورت خبرساز در سئول تبديل شده است هست. کيم يو جونگ به همراه کاروان ورزشي کره شمالي به مسابقه های المپيک زمستاني کره جنوبي رفته هست. امروز تصويري بي سابقه در حاشيه مراسم افتتاحيه مسابقه های المپيک کره جنوبي منتشر شد.

در اين تصوير، خواهر کيم جونگ اون با رئيس جمهور کره جنوبي دست داده هست. اين اتفاق در حالي رخ داد که دو قدم آن طرف تر، مايک پنس معاون رئيس جمهور آمريکا قرار داشت و به گونه اي ساکت و انفعالي نشسته بود. او با مقامات کره شمالي هيچ صحبتي نداشته هست. مشخص نيست اين کار تعمدي يا اقدامي ديپلماتيک بوده هست. مقامات آمريکايي که با پنس به کره جنوبي رفته اند گفته اند اين بي توجهي پنس به مقامات کره شمالي تعمدي نبوده است و اگر مقامات کره شمالي با نزاکت به پنس نزديک مي شدند او نيز به صورت متقابل پاسخ مي داد.

با رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی ، اون&quot، ماجرای دست‌دادن خواهر&quot

درباره کيم يو جونگ بايد گفت او خواهر کوچک رهبر کره شمالي هست. اين اولين سفر يکي از اعضاي خانواده رهبري کره شمالي به کره جنوبي از وقت پايان جنگ کره در دهه هزار و نهصد و پنجاه هست. او سي سال سن دارد و از دستياران نزديک رهبر کره شمالي به شمار مي رود.

بر اساس این گزارش در ادامه تلاشها براي تنش زدايي، خواهر رهبر کره شمالي با رئيس جمهور کره جنوبي ناهار مي خورد.

به گزارش صدا و سیما به نقل از شبکه تلويزيوني سي ان ان، خواهر کيم جونگ اون رهبر کره شمالي به صورت خبرساز در سئول تبديل شده است هست. کيم يو جونگ به همراه کاروا

خواهر کيم جونگ اون رهبر کره شمالي به همراه کاروان ورزشي اين کشور در مسابقه های المپيک زمستاني کره جنوبي شرکت کرده است.

امروز اعلام شد ناهار امروز خواهر کيم جونگ اون با رئيس جمهور کره جنوبي هست. تصاوير انتشار یافته نشان مي دهد او از هتل خود در سئول خارج شده است و عازم محل اقامت رئيس جمهور کره جنوبي شده است است تا در مراسم ناهار شرکت کند. وي لحظاتي پيش وارد کاخ آبي يا محل اقامت رئيس جمهور کره جنوبي شروع شد.

واژه های کلیدی: ناهار | المپيک | مسابقه | رئيس جمهور | خواهر رهبر کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz