محدود کردن پهپاد پرنده جالب jaleb parande

محدود کردن: پهپاد پرنده جالب jaleb parande pahpad jaleb jaleb

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فرزند معروف‌های مردمی!

خیریه های نیوشا ضیغمی، کتایون ریاحی، الهام حمیدی و… به حتم تنها و تنها شمار معدودی از خیریه های بازیگران و صورت های معروف است و بی شک بازیگران و صورت های معر

فرزند معروف‌های مردمی!

فرزند معروف های مردمی!

عبارات مهم : انجمن

خیریه های نیوشا ضیغمی، کتایون ریاحی، الهام حمیدی و… به حتم تنها و تنها شمار معدودی از خیریه های بازیگران و صورت های معروف است و بی شک بازیگران و صورت های معروف دیگری هم هستند که در این زمینه فعالیت دارند. کشور عزیزمان ایران آرت نگاهی انداخته به خیریه هایی که فرزند معروف های سینما و تلویزیون و البته فوتبال در سال های اخیر راه انداخته اند.

کتایون ریاحی
موسسه خیریه کمک که از حروف آغازین نام موسسه کیش مهر کتایون گرفته شده، به وسیله بازیگر معروف سینما و تلویزیون کشور، کتایون ریاحی در سال ٩١ و در جزیره کیش تأسیس شده است هست. نشانه مهم تأسیس این بنیاد، کمک به کودکان ناشنوای مادرزادی است که با جراحی کاشت حلزونی گوش از شنوایی برخوردار می شوند و می توانند مانند هم سن و سال های ارزش در مدارس عادی تحصیل کنند. شناسایی و کمک به این کودکان، بزرگترین نشانه موسسه کمک است و بنیاد کمک نیمی از سهم پرداختی خانواده کودک بیمار را از هزینه های درمانی به عهده می گیرد. به همین جهت این بنیاد به خدمات مشاوره، مددکاری، برگزاری کلاس های کمک آموزشی، ترجمه و انتشار متون روانشناسی، برگزاری کنسرت و تئاتر و فعالیت های پژوهشی نیز می پردازد.

فرزند معروف‌های مردمی!

محمدحسین لطیفی
بعد از تولید فیلم سینمایی روز سوم، تهیه کنندگان این فیلم یعنی علیرضا جلالی و حمید آخوندی به همراه کارگردان آن محمدحسین لطیفی تصمیم گرفتند بخشی از عواید فیلم را به راه اندازی یک موسسه خیریه تخصیص داده شده است دهند. این موسسه در سال ٨٨ از شرکت بهزیستی مجوز فعالیت گرفت و کارش را شروع کرد. آن طور که یکی از مدیران این موسسه می گوید، نشانه این موسسه کمک به تحصیل دانش آموزان و دانشجویان بی سرپرست و بد سرپرست تا مقطع کارشناسی هست. علاوه بر آن، ایجاد شغل و خودکفایی مالی مادران این دانش آموزان و دانشجویان از طریق کارآفرینی نیز یکی دیگر از اهداف موسسه است که تاکنون به آن دست یافته. برگزاری بازارچه های خیریه و فعالیت های فرهنگی بین خانواده های آسیب پذیر جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی هم از دیگر کارها موسسه روز سوم هست. حمید آخوندی، یکی از مدیران این موسسه می گوید: در ابتدا خیرین افراد نیازمند را به ما معرفی کردند و ما با کمک آموزش وپرورش مددجوها را شناسایی کردیم و به تحقیق و بررسی پرداختیم تا این که امروز حدود ٢٠٠ خانواده تحت پوشش این موسسه قرار گرفتند. حسین دهقان به عنوان مدیر هیأت امنای این موسسه است و اشخاص نام آشنایی مانند حسین قریب (مدیرعامل سابق کلوب استقلال)، پرویز کاظمی (وزیر دولت هشتم)، حبیب احمدزاده (نویسنده) و مهسا کرامتی (بازیگر) اعضای هیأت امنای این موسسه هستند.

نیوشا ضیغمی
نیوشا ضیغمی هم یکی از خیرین دنیای سینماست که با انجمن حامیان کودکان کار و خیابان که با نشانه تحت پوشش قرار دادن کودکان آسیب دیده مانند کودکان کار، خیابان، پناهنده، محروم و نیازمند و نیز به منظور آشنا کردن جامعه با این معضل اجتماعی در سال ٨١ تأسیس شده است هست، همکاری می کند. این انجمن به فعالیت های مختلفی ازجمله باسواد کردن کودکان و والدین آنها، آموزش مهارت های زندگی، آموختن حرفه و بهداشت و ارایه خدمات پزشکی، پرکردن اوقات فراغت کودکان کار و ارایه مشاوره های روانشناسی و مددکاری می پردازد. انجمن حامیان کودکان کار و خیابان نزدیک به ٧٠٠ نفر را تحت پوشش قرار می دهد.

نیوشا ضیغمی، بازیگر سینما سفیر این انجمن است و با شعار به امید روزی که جامعه ای عاری از کودک کار و خیابان داشته باشیم به این انجمن کمک می کند.

الهام حمیدی و پوریا پورسرخ
خیریه روشنای امید به وسیله همسران تنی چند از مسئولان عالی رتبه کشور و وزرای دولت با نشانه حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست تأسیس شده است هست. خیریه ای که به گفته زن یاوری، مدیرعامل این خیریه روی فرزند هایی که بعد از ١٧سالگی از بهزیستی ترخیص می شوند، تمرکز کرده هست. فرزند هایی که دیگر حامی و پشت و پناهی ندارند و چون آموزش خوبی ندیده اند شغلی پیدا نمی کنند.به گفته مدیرعامل خیریه، نخستین نیاز فرزند های تحت حمایت این خیریه مسکن است و تلاش جهت در اختیار گرفتن چند واحد مسکونی جهت نگهداری از فرزند ها در جریان هست. اشتغال، حرفه و بیمه و آموزش مهارت های زندگی هم از دغدغه های دیگر خیریه روشنای امید جهت این کودکان رها شده است هست. چندی پیش، این خیریه دو صورت مشهور هنری را به عنوان سفیر خود معرفی کرد. الهام حمیدی و پوریا پورسرخ دو بازیگری هستند که این مسئولیت را به عهده گرفته اند. طبق گفته زن آخوندی، عضو هیأت مدیره خیریه روشنای امید در گزینش این دو فرد هم وسواس خاصی خرج شده است هست. الهام حمیدی سفیر مهربانی و پوریا پورسرخ سفیر مبارزه با استعمال دخانیات هستند.

خیریه های نیوشا ضیغمی، کتایون ریاحی، الهام حمیدی و… به حتم تنها و تنها شمار معدودی از خیریه های بازیگران و صورت های معروف است و بی شک بازیگران و صورت های معر

آتیلا پسیانی
بیماری نقص ایمنی در کودکان، یک بیماری دردناک و هزینه بر است که طبق گفته مدیر بیمارستان مرکز طبی کودکان تابه حال بیش از ١٥٠٠ کودک مبتلا به این بیماری شناسایی شده است اند. این بیماری در خاورمیانه به علت ازدواج های فامیلی شیوع بیشتری دارد و از علایم بارزش عفونت های مکرر ریوی، سینوزیت، گوش، استخوانی و مننژیت هست. انجمن خیریه حامیان کودکان نقص ایمنی، به منظور حمایت از این بیماران در سال ٩٠ تأسیس شد و تلاش کرد تا سه مرحله اساسی تشخیص، پیشگیری و درمان بر روی بیماران نقص ایمنی با آگاهی و دقت بیشتری انجام شود. آتیلا پسیانی سفیر این خیریه است.

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: انجمن | خیریه | فرزند | فعالیت | کودکان | بازیگر معروف | فعالیت های پژوهشی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz